KONST / Litografier / Färglitografi 8794556
nr 879 4556
Färglitografi
signerad. , E A, motivet: 30x20
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 3 mars 2014
kl 18:52:06
3/3 18:39:26
Olle Alberius (1929-1993)
Louise Adelborg (1885-1971)